Apie mokyklą

„Šios mūsų veiklos tikslas, kad būtume sveiki patys, žinotume, kaip palaikyti gerą savijautą ir dalintumėmės šiomis žiniomis su kitais.“ Mokyklos vadovas Vytautas Gruzdys.

Mokyklos vertybės:

Vizija

Mokykla siekia tapti tarptautine vienijančia erdve, kurioje mokyklos bendruomenė įgyja ir dalinasi profesionaliomis holistinėmis žiniomis, mokymais ir praktine patirtimi.

Misija

ŽINIOS – SVEIKATA – DALIJIMASIS

Harmoningas kūno, proto ir sielos santykis.
Skatinti žmogaus sąmoningumą apie sveikatą ir dalintis žiniomis apie ją.

Samprata apie holistiką:

5 Mikao Usui holistiniai principai:

Mokyklos istorija

“Šios mokyklos tikslas – surinkti visas šias žinias ir specialistus į vieną mokyklą ir jos studentams sudaryti bazinį holistinių terapijų kursą.“
Šviesios atminties mokyklos įkūrėja doc.dr. Aleta Chomičenkienė

Mokyklos Ašis ir Siela doc. dr. Aleta Chomičenkienė parašė knygą „Rytų medicinos pradmenys

Pradžia - 1996 m.

1996 m. Klaipėdos universitete įsteigtas Orientalistikos centras, kurio steigėja doc. dr. Aleta Chomičenkienė. Klaipėdos universiteto docentė Sveikatos mokslų fakultete parengė programą „Rytų medicina ir tradicinės kūno praktikos“.

Sukaupus kelių dešimtmečių patirtį 2018 m. kovo mėn. įsteigta VŠĮ „Holistinių terapijų mokykla“. Ilgametė patirtis, nuolatinis lektorių tobulėjimas, kasdienis darbas su studentais, pacientais, visuomenės švietimas, perteikiant holistinį požiūrį į gyvenimą, domėjimasis priežastiniu sveikatos lygmeniu ir sveikatos prevencija sufomavo tvirtą Mokyklos branduolį.

Holistinė bendruomenė

Mokykla, tapusi nepriklausoma institucija, tęsia tarnystės žmogui kelią, pradeda kryptingai formuoti mokymų programas, įvairias praktines paskaitas, užsiėmimus, seminarus, organizuoja konferencijas, užsiima terapine veikla.

Mokykloje ugdoma unikali savybė mokytis kitaip, čia įgytos žinios suteikia neįkainojamą pagalbą studentams, jų šeimoms ir artimiesiems.

Nuolat plečiasi sąmoninga holistinė bendruomenė, kurios nariai dalinasi žiniomis ir praktikomis ir vienas kitą edukuoja

Mūsų komanda

Vytautas Gruzdys

Mokyklos vadovas

Monika Znakovaitė

Projektų vadovė

Ksenya Bondarenko

Projektų koordinatorė

Augustė Buinevičiūtė

Grafikos dizainerė, kūrybinis projektų valdymas