5.00
(1 Įvertinimas)

HoliMoteris – Įgalink Save

Kategorijos: HoliMoteris

Apie Mokymus

Didysis Gyvenimo žiedas susideda iš aštuonių žiedlapių, vadinamų gyvenimo sritimis. Tai yra Gyvybinė Energija, Emocijos, Santykiai, Mąstysena, Dvasingumas, Vaikai, Misija, Sveikata. Kiekvienas žiedlapis tvinksi savo potencialu ir galimybe.

Vadinasi, kiekvienoje gyvenimo srityje slypintį potencialą Moteris arba žadina ir naudojasi jo teikiamais resursais, arba leidžia jam snausti.

Kiekviena gyvenimo sritis – gyva, tačiau kiek gyvasties, potencialo ir resursų yra realiame Moters gyvenime? Juk gyvenimas – tai tikslus atspindys gyvenimo sričių meistrystės.

Jausdamos, suvokdamos ir sąmoningai kurdamos vienose gyvenimo srityse, mes džiaugiamės vaisiais ir gausa, tuo tarpu gyvenimo sritys, kurios mūsų sąmonėje yra apdulkėjusios ir primirštos, lygiagrečiai ir gyvenime atsispindi kaip norimų dalykų nebuvimas ar neišsipildymas.

HoliMoters kurso misija – padėti moterims pažinti kiekvieną gyvenimo sritį ir sąmoningai kurti gyvenimą kaip darnią visų jo sričių visumą.

HoliMoteris nėra apie buvimą dvasinga, bet vieniša, arba žinančia savo misiją, bet nekuriančią jokių santykių.

HoliMoteris – tai visose gyvenimo srityse išsipildžiusi ir laiminga asmenybė.

Tai sveika, mylima ir mylinti, turtinga, harmoninga, turinti tikslų, sekanti savo aistromis, gyvenanti pagal savo pašaukimą ir save realizuojanti moteris.

Tad kviečiame į tęstinį, jau trečią kartą organizuojamą paskaitų ciklą, skirtą Moterims. HoliMoters kursas – tai aštuonių gyvenimo sričių sujungimas į vientisą, klestintį ir absoliučiai išpildytą Moters gyvenimą.

Kurso lektoriai – atitinkamų gyvenimo sričių ekspertai ir specialistai, kurie padės kiekvienai moteriai įgalinti save tose srityse, kuriose labiausiai reikia postūmio ir gyvybės.

Kurse paruošta net 8 skirtingos paskaitos su kiekvienos gyvenimo srities lydere ar lyderiu:

📍Edita Esenku Šimkutė
DAO tantros ir qigong praktikų sertifikuota instruktorė, sveikatos mokslų magistras.

,,AISTROS ALCHEMIJA: gyvybinės energijos uždegimas kasdieniame gyvenime”
Šioje dinamiškoje paskaitoje gilinsimės į aistros alchemiją ir jos transformuojančią galią moters gyvenime. Sužinosite, kaip vadovaujantis Dao Tantros principais ir praturtinančia Čigong praktikų išmintimi, atrasti įgimtą gebėjimą savyje uždegti gyvybinę energiją ir įlieti aistros į savo kasdienį gyvenimą.

📍Asta Keturkienė
Gydytoja anesteziologė reanimatologė, Ajurvedos specialistė, ajurvedinių masažų ir konsultacijų studijos Satvika įkūrėja, Ajurvedos akademijos dėstytoja, Gyvybės rato asociacijos prezidentė, www.satvika.lt, YouTube Asta Keturkienė
Lektorės kvietimas į kursą 👇

,,GROŽIS IR SVEIKATA holistiškai”
Holistinio sveikatingumo šviesulys, gydytoja Asta Keturkienė, paskaitoje atskleis moters grožio ir gilios vidinės gerovės paslaptis. Ši paskaita pranoks įprastas grožio vertinimo sampratas. Senovės išminties ir šiuolaikinio mokslo sinergijos dėka panirsime į gilumines grožio paslaptis. Paskaitos metu gautos žinios pasitarnaus kiekvienos iš mūsų kasdienoje.

📍Jurga Vidugirienė
Keturių vaikų mama, Whatansu ir UMMA akademijos įkūrėja, tarpasmeninių santykių kūrimo ekspertė, lektorė ir darbo su itin aukšto intelekto vaikais ekspertė.
Lektorės kvietimas į kursą 👇

,,AUTENTIŠKAS RYŠYS: ką tu ištiesų žinai apie savo partnerį?”
Patyriminė paskaita apie tavo autentišką ryšį su partneriu ir pozityvų realybės matymą, kuris augina santykį, o ne griauna. Suvoksi, kokie įsitikinimai trukdo į turimą ryšį ir santykį pažvelgti atviromis akimis ir širdimi. Gausi įrankių, sužinosi būdų, kaip efektyviai ir prasmingai puoselėti autentišką santykį, kai drugeliai pilve jau seniai nebeskraido ir norisi auginti pilnatvės jausmą.

📍Žydrūnas Sadauskas
Žydrūnas Sadauskas – veidoskaitos, kūno kalbos, profailing’o ir kitų metodikų, kurios padeda pažinti save ir kitus treneris, psichologinių knygų autorius.

„NORI SAVE NUGALĖTI? Pažink save!!!”
Pasak Žydrūno daugelis iš mūsų gyvenime prieiname etapą, kuriame suvokiame, kad daugelį dalykų darėme tik tam, kad patikti kitiems. Tai galėjo būti mamos ar tėvo nuomonė, kas mums geriau. Dar dažniau visuomenė mums bando diktuoti savo „madas”. O ko iš tikrųjų norime mes?

Užsidavęs šį klausimą žengė pirmą žingsnį link savęs pažinimo. Kuo labiau mes save pažįstame, tuo tikslesnius darome pasirinkimus. Nesvarbu kas tai – karjera ar santykiai. Išsamus savęs pažinimas suteikia galimybę tapti tuo, ką mes vadiname „nepakeičiamas”. Tikslus savęs pažinimas suteikią galimybę atrasti laimę santykiuose, nes tada nebelieka erdvės reikalauti iš kitų būti manimi.

Žydrūno paskaitoje turėsite galimybę lengvai nusistatyti dominuojančius jūsų charakterio blokus (archetipus). Žinodami juos galėsite tiksliau    įvertinti save, savo profesinius pasirinkimus ir… Geriau suprasite kitus.

📍Kristina Pažėrienė
Drąsi moteris, mylinti gyvenimą ir besimokanti juo džiaugtis, trijų vaikų mama, drąsaus ir atsakingo vyro žmona. Mokinė, mokytoja, fasilitatorė, švietimo ekspertė, fraktalinio piešimo meistrė, astrologė, Via Novus inovatyvios mokymų ir konsultacijų kompanijos įkūrėja ir vadovė.
Lektorės kvietimas į kursą 👇


,,MOTERS MISIJA: (ne)įmanoma sužydi gražiausiomis spalvomis”
Istorijos moterų, kurios nepaisė „neįmanomo“ ir jų misijos pražydo pačiais gražiausiais ir netikėčiausiais atspalviais. Kristina Pažėrienė, jus ves per subtilių  galimybių paiešką savo gyvenime, kviesdama pajusti gilų grožį, kuris išryškėja, kai tavo misija susilieja su autentišku tavimi. 

📍Ilona Bakšė
Ho‘oponopono ir EFT praktikų mentorė, kūrybininkė, edukacinių idėjų generatorė, vaikų literatūros knygų autorė bei poetė, rengianti autorines fotoparodas, kūrybos vakarus, vedanti seminarus.
Lektorės kvietimas į kursą 👇

,,MAMOS JĖGA: kaip ji atsispindi vaikuose?”
Šioje šviesioje paskaitoje mes gilinsimės į stipriausią jėgą žemėje – mamos meilę. Lektorė Ilona Bakšė padės pamatyti kokia kartais plona riba tarp kuriančios ir griaunančios motinos meilės, kaip atpažinti norą būti gera mama ir transformuoti jį į tiesos priėmimą. Taip pat sužinosite kaip rasti jėgų savyje ir pakilti virš priekaištų, kaip auginti savo motinystę, kartu su vaikais ir kur visgi slypi didžioji motinos galia kuri vaiko gyvenime tampa šviesa, padedančia jam kurti laimingą kelią į savo svajones. Juk to visos mamos labiausiai ir norime savo vaikams. Susitikime ir sustiprinkime savo motinystės sparnus.

📍Dakinė Driukė
Tibeto Budizmo praktikė, Mahayana akademijos lektorė, kundalini jogos mokytoja, „Satori” paramos Fondo bendraįkūrėja. Kompetencijos pedagogikoje (magistras), astrologijoje (Džiotiš), Kundalini Joga, Nidra Joga, Svara Joga, taikomojoje psichologijoje (koučingas, NLP ir kt.), sveikatinimo natūropatija (Reiki I, II, Teta, Dao, GCK kvėpavimo instruktorė), litoterapija, Bacho terapija.
Lektorės kvietimas į kursą 👇

,,SAVIUGDOS KELIAS su brangakmeniais”
Paskaitoje tyrinėsite įstabų ir gilų mineralų pasaulį. Kaip jis padeda saviugdos kelyje, moko, prašo, veda, ramina, o kartais ir griežtai reikalauja! Fundamentas platesniam mineralų karalystės supratimui, pažinimui ir praktiniam pritaikymui kiekvienos moters kasdienybėje.

📍Indrė Marija Ribačauskaitė
Sertifikuota JOGOS ir MEDITACIJOS mokytoja (RYS 500). Sąmoningo kvėpavimo (REBEFINGO) instruktorė, brangakmenių ir mineralų terapeutė, Jyotish astrologė, seminarų lektorė. Tibeto Budizmo joginė – Ngakpa ordinas. Studijavo Ajurvedos ir Tibeto mediciną. Jau 12 metų veda meditacijos ir dvasinio augimo kursus, tylos stovyklas, jogos ir meditacijos mokymus.

,,DVASINIS MOTERS AUGIMAS – malda, meditacija ir sielos nušvitimas”
Moters sakralumas neturi būti atsietas nuo jos dienos, tirpimo būtyje, gilumos suvokties. Jos delnuose ir širdyje telpa viskas – namai, meilė tėkmė šeimai, maldos žodžiai, palaiminimai vaikams, kūrybiniai procesai.

Šioje paskaitoje tyrinėsime moters pasaulį per dvasinio augimo prizmę. Kalbėsime, kokias praktikas galima atlikti dienoje, kad augtume ne tik kaip asmenybės, bet ir sielos, kad pamaitintume save dvasia, asmeniniu augimu. Kaip teisingai atlikti meditacijos ir maldos praktiką, kokias technikas rinktis, kaip susidėlioti ritualus.

 

Kursų data: nuo balandžio 4 iki gegužės 23

Kursų trukmė: 8 savaitės

Paskaitų formatas: teorinė ir praktinė dalys, klausimų-atsakymų sesija bei interaktyvios užduotys.
Paskaitos vyks vieną kartą per savaitę nuotoliniu būdu, kiekvienąkart nagrinėjant vis kitą moters gyvenimo aspektą.

Vienos paskaitos trukmė: 1 valanda 30 minučių.

HoliMoters kursas suburia bendraminčių moterų bendruomenę privačioje Facebook grupėje, skirtą kartu tobulėti, dalintis patyrimais bei transformacijomis, taip pat tiesiogiai klausti lektoriams skirtų klausimą ar rasti artimą sielai draugę.

Moterų bendrystės ir pokyčių erdvę moderuos daugiau negu 20 metų su Ho‘oponopono ir EFT sąmoningumo praktikomis dirbanti mentorė, knygų autorė bei lektorė Ilona Bakšė.

Be to, šiais metais specialiai HoliMoters kursui sukurtas ,,HoliMoteris savistabos ir pokyčių dienoraštis”, kurį pildydamos moterys aiškiai pamatys ir užfiksuos savo gyvenimo pokyčius, vykstančius kurso metu.

HoliMoters kursas – tai kelionė į trokštamus pokyčius, švenčiant visas moteriškumo spalvas!

Ko išmoksite?

  • Šis kursas gali tapti tikruoju postūmiu įgyvendinti pokytį, kurio seniai trokštate savo gyvenime.
  • Bendruomenės palaikymas ir itin aukšto lygio lektoriai suteiks energijos impulsą, kuris nuvilnys Jūsų gyvenime teigiama banga.

Mokymų turinys

Unikalus savistabos dienoraštis
Šis unikalus savistabos dienoraštis sukurtas kartu su lektore, moderatore Ilona Bakše, skirtas lengvam ir paprastam, kasdieniam savo norimo pokyčio stebėjimui.

  • Mano ketinimas šiam mėnesiui

Edita Esenku Šimkutė ,,AISTROS ALCHEMIJA: gyvybinės energijos uždegimas kasdieniame gyvenime”
Pirmosios paskaitos 04.04 įrašas

Ilona Bakšė ,,EFT – emocijų paleidimo praktika” 🎁
Paskaita dovana 🎁

Jurga Vidugirienė ,,AUTENTIŠKAS RYŠYS: ką tu ištiesų žinai apie savo partnerį?”
Patyriminė paskaita apie tavo autentišką ryšį su partneriu ir pozityvų realybės matymą, kuris augina santykį, o ne griauna. Suvoksi, kokie įsitikinimai trukdo į turimą ryšį ir santykį pažvelgti atviromis akimis ir širdimi. Gausi įrankių, sužinosi būdų, kaip efektyviai ir prasmingai puoselėti autentišką santykį, kai drugeliai pilve jau seniai nebeskraido ir norisi auginti pilnatvės jausmą.

Žydrūnas Sadauskas „NORI SAVE NUGALĖTI? Pažink save!!!”
Pasak Žydrūno daugelis iš mūsų gyvenime prieiname etapą, kuriame suvokiame, kad daugelį dalykų darėme tik tam, kad patikti kitiems. Tai galėjo būti mamos ar tėvo nuomonė, kas mums geriau. Dar dažniau visuomenė mums bando diktuoti savo „madas". O ko iš tikrųjų norime mes? Užsidavęs šį klausimą žengė pirmą žingsnį link savęs pažinimo. Kuo labiau mes save pažįstame, tuo tikslesnius darome pasirinkimus. Nesvarbu kas tai – karjera ar santykiai. Išsamus savęs pažinimas suteikia galimybę tapti tuo, ką mes vadiname „nepakeičiamas". Tikslus savęs pažinimas suteikią galimybę atrasti laimę santykiuose, nes tada nebelieka erdvės reikalauti iš kitų būti manimi. Žydrūno paskaitoje turėsite galimybę lengvai nusistatyti dominuojančius jūsų charakterio blokus (archetipus). Žinodami juos galėsite tiksliau įvertinti save, savo profesinius pasirinkimus ir... Geriau suprasite kitus.

Kristina Pažėrienė ,,MOTERS MISIJA: (ne)įmanoma sužydi gražiausiomis spalvomis”
Istorijos moterų, kurios nepaisė „neįmanomo“ ir jų misijos pražydo pačiais gražiausiais ir netikėčiausiais atspalviais. Kristina Pažėrienė, jus ves per subtilių galimybių paiešką savo gyvenime, kviesdama pajusti gilų grožį, kuris išryškėja, kai tavo misija susilieja su autentišku tavimi.

Ilona Bakšė ,,MAMOS JĖGA: kaip ji atsispindi vaikuose?”
Šioje šviesioje paskaitoje mes gilinsimės į stipriausią jėgą žemėje - mamos meilę. Lektorė Ilona Bakšė padės peržvelgti subtilius, tačiau transformuojančius mamos įtakos vaiko raidai aspektus, paliečiant psichologinius, emocinius ir dvasinius aspektus ir kaip mamos jėga valdyti, kad ji netaptų griaunanti, o būtų nuoširdžiai auginanti.

Asta Keturkienė ,,GROŽIS IR SVEIKATA holistiškai”
Holistinio sveikatingumo šviesulys, gydytoja Asta Keturkienė, paskaitoje atskleis moters grožio ir gilios vidinės gerovės paslaptis. Ši paskaita pranoks įprastas grožio vertinimo sampratas. Senovės išminties ir šiuolaikinio mokslo sinergijos dėka panirsime į gilumines grožio paslaptis. Paskaitos metu gautos žinios pasitarnaus kiekvienos iš mūsų kasdienoje.

Ilona Bakšė ,,GIMINĖS ĮTAKA GYVENIMUI ir hooponopono praktika iš arčiau” 🎁

Indrė Marija Ribačauskaitė ,,DVASINIS MOTERS AUGIMAS – malda, meditacija ir sielos nušvitimas”
Moters sakralumas neturi būti atsietas nuo jos dienos, tirpimo būtyje, gilumos suvokties. Jos delnuose ir širdyje telpa viskas - namai, meilė tėkmė šeimai, maldos žodžiai, palaiminimai vaikams, kūrybiniai procesai. Šioje paskaitoje tyrinėsime moters pasaulį per dvasinio augimo prizmę. Kalbėsime, kokias praktikas galima atlikti dienoje, kad augtume ne tik kaip asmenybės, bet ir sielos, kad pamaitintume save dvasia, asmeniniu augimu. Kaip teisingai atlikti meditacijos ir maldos praktiką, kokias technikas rinktis, kaip susidėlioti ritualus.

Dakinė Driukė ,,SAVIUGDOS KELIAS su bragakmeniais”
Paskaitoje tyrinėsite įstabų ir gilų mineralų pasaulį. Kaip jis padeda saviugdos kelyje, moko, prašo, veda, ramina, o kartais ir griežtai reikalauja! Fundamentas platesniam mineralų karalystės supratimui, pažinimui ir praktiniam pritaikymui kiekvienos moters kasdienybėje.

Studentų Įvertinimai & Atsiliepimai

5.0
Iš viso 1 Įvertinimas
5
1 įvertinimas
4
0 įvertinimas
3
0 įvertinimas
2
0 įvertinimas
1
0 įvertinimas
VJ
prieš 1 savaitė
Labai labai nuostabus kursas. Labai platus, daug gyvenimo sričių palietė, nuo moteriškumo, savęs pažinimo, savęs kaip moters, kaip mama ir astrologinė pusė, ir dvasinė, ir mineralų... Esu be galo dėkinga už šį kursą. Dėkinga visiems LEKTORIAMS, dėkinga ILONAI, dėkinga HOLISTINEI MOKYKLAI, dėkinga VISATAI ir DIEVUI už gautas žinias, emocijas, už visą šį gėrį. AČIŪ !

Norite gauti stumiamuosius pranešimus apie visas svarbiausias vietoje vykdomas veiklas?